fot. pixabay

Każdy ma inne zdanie na temat seksu w trójkącie. Jedni uważają, że z takiego seksu jest wiele rozkoszy. Drudzy natomiast, że jest to pewne przekroczenie granic wytrzymałości.

Trójkąt seksualny pojawił się już nawet w starożytnej sztuce europejskiej

Trójkąt seksualny. Bardzo dużo ludzi o nim fantazjuje. Dużo część osób nie ma odwagi, aby wejść w trójkąt. Fantazja ta jest bardzo podniecająca. Nie jest też jakoś bardzo niesmaczna jak np. orgia. Trójkąt seksualny uważa się jeszcze za w miarę przywoity.

Jak przygotować się do seksu w trójkącie?

Musisz mieć świadomość tego, że do seksu w trójkącie musisz się odpowiednio przygotować. Najlepiej więc stworzyć plan i opracować go w najdrobniejszych szczegółach. Poza tym seks w trójkącie musi być świadomym wyborem. Odpowiedz sobie więc na pytanie, czy masz na niego ochotę?

Kto pierwszy proponuje seks w trójkącie? Mężczyzna czy kobieta?

fot. pixabay

Dawniej to zazwyczaj mężczyzna proponował seks w trójkącie. Natomiast dzisiaj kobieta częściej wyraża ochotę na seks w trójkącie. Sama go również proponuje. Powody mogą być różne. Na pewno taka wizja jest podniecająca. Poza tym zarówno mężczyźni, jak i kobiety są po prostu ciekawe i zaintrygowane. Może być tak, że w związek wkradła się jakaś nuda. To dobre urozmaicenie!

Jak zaproponować swojej partnerce/partnerowi seks w trójkącie?

fot. pixabay

Taką rozmowę na temat propozycji seksu w trójkącie należy zacząć bardzo delikatnie. Trzeba też obmyśleć, co się powie swojemu partnerowi/partnerce. Jednak propozycje seksu w trójkącie to łamanie zasad partnerstwa. Natomiast jeśli w grę wchodzi trójka singli, sprawa nieco inaczej się przedstawa. Nie ma tutaj jakiegoś zaangażowania emocjonalnego.

Czym kierować się w podejmowaniu decyzji, jeśli chodzi o seks w trójkącie?

Nie jest dobrze, kiedy decydujesz się na seks w trójkącie, tylko i wyłącznie po to, bo chcesz uszczęsliwić partnera. Tłumaczysz sobie to, że to jest dla dobra związku. Poza tym wiedz, że jeśli zrobisz coś wbrew sobie, będziesz czuł się bardzo źle z tym.

Ustalenie zasad jest kluczowe, jeśli chodzi o seks w trójkącie

Bardzo ważne jest ustalenie zasad. Reguły są ważne, jeśli chodzi o seks w trójkącie. Wcześniejsze takie ustalenie, na co partnerzy seksualni się zgadzają, na co nie. Warto również ustalić i określić, czy do trójkąta będzie zaproszony mężczyzna czy kobieta.

Kobieta i jej rola w seksie w trójkącie

Ważne jest również ustalenie takich kwestii jak np. czy kobieta lub mężczyzna będą patrzyli z boku na pieszczoty swoich stałych partnerów, czy będą w nich uczestniczyć.

Miejsce najlepsze na seks w trójkącie

Hotel może być odpowiednim miejscem na seks w trójkącie. Jest to anonimowe miejsce, więc taki wybór będzie najlepszy. Nie zgadzaj się również na filmowie. Taki film np. może zostać wrzucony do sieci. Najważniejsze jest zdrowie. Dlatego też każdy musi być zdrowy. Warto sprawdzić, czy nikt z kochanków nie jest nosicielem HIVA. Kolejna sprawa, równie bardzo ważna to zabezpieczenie. Najlepszą opcją mieć zapas prezerwatyw. Seks w trójkącie, jak widzisz, nie jest czymś spontanicznym, a skrupulatnie zaplanowanym. Przynajmniej taki powinien być. Najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Dlaczego tak ważne jest określenie na, co w seksie możemy się otworzyć?

Określenie na, co jesteśmy w seksie gotowi się otworzyć jest bardzo ważne. Świadoma zgoda osób dorosłych, którzy uczestniczą w trójkącie jest niezwykle ważna. Niektórzy również decydują się na wizytę u coacha, żeby doradzić się, czy będzie to dobra forma seksualnej ekspresji. Upewnić się, czy faktycznie trójkąt seksulany jest tym, co chce się. Chodzi o rozwój, a nie o destrukcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here