fot. pixabay

Kobiety kochają, gdy mężczyźni ich adorują. Najlepiej, gdy nie robią to w sposób nachalny. Jednak nie każda kobieta potrafi oczytywać intencje mężyczny. Nie każda wie, kiedy mężczyzna jest nią naprawdę zainteresowany. Czytaj dalej, jeśli jesteś zaciekawana tym tematem.

Co robi facet, który zaczyna się interesować kobietą?

Facet, który zaczyna się interesować kobietą zaczyna ją obserować. Najczęściej patrzy jej prosto w oczy. Jest również bardzo ożywiony. Bardzo często również zaczyna się do nas uśmiechać. Jeśli Ty sama też jesteś zainteresowana mężczyzną powinnaś również się do niego uśmiechnąć. Ponura mina w tym wypadku na nic się nie przyda. Gdy natomiast facet nam się nie podoba, nie musisz się do niego uśmiechać. Możesz to po prostu zignorować.

Co w sytuacji, gdy jesteś otoczona wieloma mężczyznami? Jak rozpoznać, który jest Tobą zainteresowany?

fot. pixabay

Sytuacja wydaje się zgoła trudniejsza. Może być to dla niektórych kobiet ciężkie do wykrycia. Na pewno facet, który może być Tobą zainteresowany częściej się do Ciebie uśmiechnie. Może do Ciebie również sam podejść, zainicjować rozmowę. Jeśli jesteś w miejscu pracy, gdy zobaczy, że właśnie masz przerwę, to może właśnie w tym momencie do Ciebie zagadać. Facet, który jest Tobą zainteresowany będzie też wysyłał Ci sms-y. Nie musi od razu proponować romantycznej kolacji. Może w bardziej subtelny sposób chcieć się z Tobą zapoznać, wejść z Tobą w nową relację.

Mowa niewerbalna

Obserwacja mężczyzny, który może być Tobą zainteresowany może okazać się tutaj kluczowa. Obseruj jego mowę ciała. To ona bardzo wiele zdradza. Więcej niż słowa. Z ust może polecić kłamstwo, ale gesty będą mówiły zawsze prawdę. Gdy facet patrzy Ci prosto w oczy podczas rozmowy, uważnie Cię słucha, wykazuje zainteresowanie tym co mówisz, zadaje Ci pytanie, na pewno jest Tobą zainteresowany. Na pewno facet, który jest Tobą zainteresowany będzie zbliżał się do Ciebie. To zmniejszy wasz dystans. Facet po prostu jest Tobą zainteresowany i chce się do Ciebie zbliżyć.

Facet robi te same gesty, co Ty

fot. pixabay

Facet, który jest Tobą zainteresowany, będzie robił te same gesty, co Ty. Możesz również przyjmować podobne pozy do Twoich. To takie nieświadome naśladowanie. Jednak to mówi o tym, że mężczyzna jest Tobą bardzo zauroczony.

Kontakt cielesny

Facet zainteresowany Tobą zbliża się do Ciebie. Może również delikatnie Cię dotykać. Gdy jesteście np. w miejscu, gdzie się siedzi, może siąść blisko Ciebie. Może to być znak, że zaintrygowałaś go bardzo.

Oczy są zwierciadłem duszy

Facet, który jest Tobą zainteresowany, ma rozszerzone źrenice. To znak, że go pociągasz. Jest to też bardzo jasny i czytelny znak.

Facet, któremu kobieta się podoba może być niespokojny

Mężczyzna, któremu kobieta się podoba zaczyna być niespokojny. Może np. nerwowo się zachowywać, chodzić dużo. Jeśli ten facet Cię pociąga, zaryzkuj, uwolnij swoje emocje, otwórz się trochę na niego.

Lekkie zawstydzenie

Facet może być onieśmielony również kobietą. Może lekko się zaczerwienić. Jeśli on też Ci się podoba, jest przystojny to możesz trochę bardzo go rozluźnić. Możesz zacząć np. rozmawiać na błahe tematy. Może jakiś żart, który rozluźni atmosferę?

Facet szuka pretekstów do kontaktu

Jeśli mężczyźnie podoba się kobieta będzie szukał pretekstów do kontaktu. Tylko po to, aby się z Tobą spotkać. Poza tym również jest bardzo miły, czuły i pomocny dla swojej wybranki. Możesz też używać różnych form, żeby się z Tobą skontaktować. Jedną z nich jest internet. Może często do Ciebie pisać wiadomości na facebook’u czy sms-y.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here