fot. pixabay

Seks jest bardzo ważny w życiu. Dostarcza rozkoszy, przyjemności, ale też jest bardzo zdrowy. Seks ma znaczącą rolę w życiu każdego. Ważne, aby go urozmaicać. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat, czytaj dalej.

Co to znaczy dobry seks? Czym jest dobry seks?

Na początku może Ci się on kojarzyć z różnymi wyszukanymi pozycjami seksualnymi. Jak się okazuje, to nie tylko to! Najważniejsza w dobrym seksie jest komunikacja. Jeśli partnerzy mają ogromną wyobraźnię, to jeszcze lepiej. Ona naprawdę się liczy. Ważne jest też to, aby partnerzy dogadywali się ze sobą dobrze. Byli po prostu zgrani.

Mężczyzna i seks

Mężczyzne nie zadowoli każdy seks. On musi być po prostu dobry. Dlatego też facet musi być długo pobudzony. Musi mieć też opóźniony wytrysk. Tym sposobem ten seks będzie dobry. Poza tym nie są aż tak istotne dla niego wyszukane pozycje seksualne. Te skomplikowane nie są czymś, co faceci lubią.

Kobieta i seks

fot. pixabay

Orgazm. To on liczy się dla kobiety. Dlatego też ważna dla Pań jest gra wstępna. Pełni ona istotną rolę. Kiedy partner narusza strefy erogenne swojej ukochanej, to bardzo dobrze. To może zapewnić jeszcze większy orgazm kobiecie.

Dobry seks. Co robić, aby do niego dążyć?

Eksperymentowanie jest dobre! Szczerość także. Dzięki tym dwóm rzeczom, można mieć dobry seks. Poza tym partnerzy też powinni rozmawiać o seksie. Mówić o tym, co się im podoba, a co nie. Możecie dojść do tego, że razem będziecie mieć swoją ulubioną pozycję seksualną. Oboje też będziecie czerpać dużo przyjemności ze stosunku płciowego.

Nigdy nie udawaj orgazmu

fot. pixabay

Nie udawaj orgazmu. To nie jest dobre. Źle też to działa na partnera. Może on zacząć robić rzeczy, które wcale Cię nie podniecają. Kobiety powinny mówić swoim facetom, co lubią w łóżku, a czego nie lubią. Mogą to wyrazić za pomocą słów lub gestów.

Fantazje seksualne

Możesz powiedzieć swojemu parnerowi o Twojej fantazji seksualnej. Możesz to połączyć ze swoim snem. Powiedzieć mu, że to i to Ci się śniło. Chciałabyś też to wypróbować razem z nią w łóżku.

Seks i Was dzisiejszy nastrój

Randki mogą być takie same. Niezwykle podniecające i intrygujące. Jednak w seksie jest inaczej. Bardziej on będzie przyjemny, kiedy dopasujecie go do aktualnego Waszego nastroju.

Eksperymentowanie i seks. Strój dla kobiety

Możesz udać się do sex-shopu. Kupić pare erotycznych gadżetów. Może nawet kupić cały strój. Możesz wtedy wcielić się w różne postacie np. w pielęgniarkę.

Raz on, raz ona

Możecie robić sobie przyjemność na zmianę. Raz mężczyzna kobiecie, a raz kobieta mężczyźnie.

Jak zwiększyć ochotę na seks?

Trzeba zadbać o właściwą dietę. Możesz dzięki temu zwiększyć swoje libido. Dobre na zwiększenie ochoty na seks są ostrygi, czerwone mięso i ciemna czekolada. Czekolada np. to jeden z afrodyzjaków. Po zjedzeniu jej, poczujesz się nadzwyczaj odprężona. Dobrym sposbem jest również dodanie do niej truskawek. Przykładowo zaś ostrygi mają w sobie duży cynku. Wiesz z czym to się wiąże? Ten pierwiastek ułatwi Twojemu organizmowi we właściwy sposób gospodarować żeńskie hormony, które są właśnie odpowiedzialne za seks.

Możesz spróbować zaplanować seks. Wpisz więc seks do swojego kalendarza!

Może to się wydawać trochę mało pociągające. Zaplanowany seks? Mało spontanicznie. Jednak dzięki temu właśnie będziesz mogła lepiej się do niego przygotować. Pomalować się, seksi ubrać, założyć zmysłową bieliznę. Będziesz miała cały czas nastrój, który jest dobry dla gry wstępnej. Wato spróbować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here