fot. pixabay

Jeśli mężczyzna szuka kobiety na dłużej, na pewno będzie chciał od niej dużo więcej. Nie wystarczy ładny ciuszek i przenikliwe spojrzenie. Choć wiadomo, to też dużo robi. Jaka kobieta jest pociągająca dla faceta? Czytaj dalej, jeśli jesteś zainteresowany. 

Naturalność. Czy warto być naturalną kobietą?

Naturalność jest bardzo seksi. Nie maluj się więc za mocno. Możesz naturalnie podkreślić to, co w tobie piękne poprzez makijaż. Wystarczą lekko wytuszowane rzęsy, trochę pudru i szminka. Nie musisz nakładać tony fluidów, aby spodobać się facetowi. Wiedz, że naturalne piękno bardzo podoba się mężczyzną. Oni je lubią. Jeśli chcesz uwieść faceta, to pomaluj się delikatnie, aby tego nie zauważył.

Zaakcpetuj siebie w pełni. Kobieta atrakcyjna to kobieta, która potrafi się zaakceptować

fot. pixabay

Przestań postrzegać siebie tak krytycznie. Zaakceptuj swoją sylwetkę, twarz. Poza tym żadna kobieta nie jest idealna. Możesz jednak stosować pewne tricki. Jeśli uważasz, że Twoje nogi są za krótkie, chodź w szpilkach. Optycznie wtedy Twoje nogi będą dłuższe. Kobieta, która kocha swoje ciało jest seksowna.

Kobiety radosne i uśmiechnięte

Spontaniczne i roześmiane kobiety są bardziej pożądane przez mężczyzn. Taka kobieta jest też bardziej pociągająca. Dlatego też zawsze miej uśmiech na twarzy. To przyciągnie do Ciebie mnóstwo wspaniałych ludzi. Miej zawsze pogodę ducha. Staraj się być spontaniczna. Ciesz się po prostu życiem. Kobieta uśmiechnięta to kobieta, ktorą całą przepełnia seksapil.

Bądź kobietą, która ma swoje zainteresowania

fot. pixabay

Miej swoje zainteresowania. Pociągająca kobieta potrafi spędzać czas sama ze sobą, ma swoje hobby. Lubi też przebywać w swoim towarzystwie. Miej swoją pasję, nawet jak z nim już będziesz. To wzbudzi w was jeszcze większą namiętność.

Zadbana kobieta jest pociągająca

Dbaj o siebie. Chodź na siłownie, biegaj, uprawiaj jakiś sport. Zdrowo się odżywiaj. Czytaj książki. Zaczynaj dzień od dobrej, porannej kawy i gorącej kąpieli z pachnącymi olejkami. Balsamuj się. Dbaj o siebie po prostu. Zadbana kobieta bardziej pociąga facetów. Kup sobie jakieś dobre perfumy. Zapach przyciąga. Dopasuj właściwie do siebie perfumy. Piżmowe zapachy przywołują na myśl seks.

Faceci lubią kobiecy upór. Kobiety, które nie łatwo ulegają są bardziej pociągające

Mężczyźni lubią kobiety, które wiedzą czego chcą, dążą do tego. Nie łatwo ulegają. Lubią kobiety, które stawiają granice, są bardzo wytrwałe, uparte w dążeniu do swoich celów.

Brak makijażu oznacza pewność siebie

Brak makijażu oznacza pewność siebie. Mężczyźni to lubią!

Kobieta ambitna

Kobieta ambitna również jest pociągająca. Jeśli ona ma pasje, zaczyna motywować mężczyznę do działania. Poza tym taka kobieta jest weselsza, ma lepszą samoocenę, samopoczucie, bo skupia się na swoim celu. Jest tym samym niezwykle atrakcyjna.

Wrażliwość

Wrażliwość również może bardzo pociągać. Taka kobieta może zrobić coś pięknego z niczego. Zwykły Twój dzień może stać się wyjątkowy.

Ma swój styl

Wyczucie stylu to również bardzo ważna cecha. Pociągające kobiety mają świadomość, że styl to coś więcej niż tylko ubrania. To sposób wysławiania się, chodzenia i bycia kobiecą przez cały czas.

Nie narzekaj, nie marudź

Mężczyźni nie lubią jak kobieta marudzi, narzeka. To mało pociągające. Sceny nie są za bardzo fajne. Mężczyzna ich nie lubi. Nie nienawidzi też jak kobieta coś na nim wymusza. Naucz się rozmawiać z facetem, a nie miej do niego o wszystko pretensji. Być też wyrozumiała.

Dojrzałe kobiety są pociągające

Kobiety dojrzałe są bardzo pociągające. Dojrzałość polega na zdroworozsądkowym podejściu do spraw, szanowaniu poglądów drugiej osoby oraz to również zdolność do kochania kogoś bezwarunkowo. Takie kobiety mają swoje pasje, zainteresowania, ale jednocześnie nie zaniedbują ukochanego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here