fot. pixabay

Chciałbyś poznać nowy wymiar miłośći? To właśnie może zapewnić Ci seks tantryczny. Czym jest seks tantryczny? To taki, które uprawiany jest zgodnie z starohinduską sztuką filozofii i miłości. To tantra.

Tantra. Co można o niej powiedzieć?

Tantra na pewno wzbogaca życie seksualne. Jednak jest to znacznie szerszy fenomen niż Ci się wydaje.

Seks tantryczny

fot. pixabay

Seks tantryczny uprawia się po to, aby dostarczyć sobie dużo przyjemności. Jednak ma on wiele innych zalet. Roszerza on emaptię. Ludzie, którzy go uprawiają stają się również bardziej otwarci. Poszerzanie granic własnej psychiki to duża zaleta seksu tantrycznego. Może dzięki niemu więcej dowiedzieć się o sobie, poznać jakieś przyjemne aspekty własnje osobowości i przede wszystkim uczyć się siebie. To działa także w ten sposób, że lepiej poznajemy swojego partnera lub partnerkę.

Seks tantryczna jest powolniejszy

Seks tantryczny wymaga więcej uwagi. Jest znacznie powolniejszy też od zwykłego seksu. Kluczowe bardzo w tym seksie jest przygotowanie ciało. Naprawdę musisz być do niego rozluźniony i zrelaksowany. Musisz również przygotować swoje emocje, trochę je wyciszyć.

Co poprzedza seks tantryczny?

fot. pixabay

Kochankowie przed seksem tantrycznym powinni trochę pomedytować. To ich do niego przygotuje. Mogą też odprawiać różne rytuały. Najlepiej poradzić się co do tego wszystkiego jakiegoś nauczyciela. On może dać konkretne wskazówki, do których kochankowie się zastosują. Para może np. szeptać sobie jakąś poezję do ucha, aby właśnie nasilić przyjemność, jaką się ma z seksu tantrycznego. Chodzi o tą atmosferę chwilii.

Zmiana nawyków to podstawa. Seks tantryczny znacznie różni się od zwykłego seksu

Dotyk jest niezwykle istotny. Trzeba się go nauczyć. Chodzi tu, aby on był obecny. W seksie tantrycznym zmienia się wszystko. Zmienia się czas, przebieg, zakończenie. To tak jakby kochankowie muszą się oduczyć wszystkiego, co do tej pory znali, aby poznać coś nowego. Może się okazać, że znacznie ciekawszego.

Energia seksualna

Kochankowie muszą dążyć do zjednoczenia w trakcie seksu. Wszystko po to, aby poczuć jak energia seksualna przepływa przez nich. W pewnym momencie praktyki mogą nauczyć się jak ją kontrolować. To sprawi im znacznie więcej przyjemności. Najważniejszy jest relaks. Takie powinno być ciało w trakcie seksu tantrycznego, zrelaksowane.

Jakie są korzyści płynące z seksu tantrycznego?

Seks jakościowy to taki, kiedy naprawdę ma się wiele z niego korzyści i przyjemności. Szczególnie pozytywnie działa na świadomość. Medytacja jest kluczowa. Ona wyciszy umysł. Sprawi, że nie będzie się takim rozproszonym, ale i również to dobry trening uważności. Seks tantryczny dobry jest na rutynę. Może w związek weszła nuda? Ten zaś urozmaicie życie seksualne. Mogą również znacznie poprawić się relacje między partnerami. Poza tym nauka seksu tantrycznego jest niezwykle inspirująca, ciekawa. Dlatego też nie łatwo się tak znudzić nią. Seks tantryczny to również miłe doświadczenie. Warto spróbować.

Atmosfera w pomieszczeniu podczas seksu tantrycznego jest bardzo ważna

Zadbaj o atmosferę w pomieszczeniu. Musi być ona dobra! Tam para będzie czerpać radość z bliskości ze sobą. Można zmienić pościel na świeżą, postawić świece, kadzidła, miękki dywan. Seks tantryczny rozpoczyna się od medytacji. Kochankowie przyglądają się bliżej swoim ciałom. Dobra atmosfera może wszystko ułatwić!

Od czego zacząć seks tantryczny?

Seks tantryczny zacznij od twarzy partnera. Gładź delikatnie jego powieki, muskaj je wargami ust. Usta to naprawdę bardzo czułe miejsce! Głowa kochanka również jest ważna. Możesz mierzwić włosy partnera. Następnie można zająć się piersiami. Brodawki są niezwykle czułe. Można także zająć się brzuchem. Dobrym miejscem są okolice pępka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here