fot. pixabay

Na pewno nie jeden mężczyzna chce rozkochać w sobie kobietę. Nie zawsze się to udaje. Pomimo wielu prób i działań, kobiety zachowują dystans. Jak więc sprawić, aby kobieta weszła w związek z Tobą?

Postaraj się dobrze wyglądać

Pamiętaj, że wygląd liczy się w pierwszym wrażeniu. Musisz zwrócić na siebie uwagę kobiety. Powinieneś więc mieć na sobie zadbany t-shirt, jeansy, ładne buty. Zrób też coś z fryzurą! Może udaj się do fryzjera? Kobiety również kochają męskie perfumy. Użyj ich trochę przed spotkaniem z kobietą. Sportowy brzuszek nie zaszkodzi. Dobra sylwetka jest atrakcyjna.

Jaką cechę charakteru kobiety sobie cenią u mężczyzn?

Kobiety bardzo cenią sobie czułych, pomocnych i troskliwych mężczyzn. Takich, którzy będą się o wybrankę martwić, ale i również są chętni, aby w najmniejszej rzeczy jej pomóc. Kobiety jednym słowem kochają gentelmenów! Pamiętaj również, żeby być punktualnym. To naprawdę pozytywna cecha.

Czy komplementy są dobre? Czy warto kobiety komplementować?

Tak, komplementowanie jest bardzo miłe dla kobiety. Dlatego mężczyźni, komplementujcie kobiety! To sprawi, że bardziej na was przychylniej spojrzą. Każda kobieta lubi, gdy mężczyzna dostrzeże drobną zmianę wyglądu lub pochwali ją za jakąś jej zaletę. Jednak pamiętajcie, nie przesadzajcie w mówieniu miłych rzeczy!

Spędźcie razem miło czas

Nie musicie od razu iść do kawiarni, czy kina. Możecie nawet spędzić ten czas w domu, oglądając jakiś film. Udajcie się na na wycieczkę rowerową, czy długi spacer. Możecie razem zapisać się razem na kurs angielskiego. Takie właśnie rzeczy sprawiają, że ludzie mogą stać się siebie bliżsi.

Miej swoje hobby, zainteresowania

Kobiety kochają mężczyzn, którzy mają swoje zainteresowania. Jeśli masz swoją pasję, to bardzo dobrze! Płeć żeńska wprost uwielbia jak mężczyzna długo opowiada o swoich zainteresowaniach. Mogą być to podróże, motoryzacja, książki. Atrakcyjny mężczyzny to taki, który jest sobą.

Czy kobiety kochają rozmowy?

Kobiety kochają rozmawiać. Faceci nie zawsze. Jednak jak poświęcić jej trochę czasu, zaczniesz z nią więcej rozmawiać, na pewno zaskrobisz sobie u niej odrobinę sympatii.

Inteligentni faceci

Inteligentni faceci są bardzo pożądani przez kobiety. Kobieta lubi, gdy facet jest mądry, czymś nowym ją zaskoczy. Płeć żeńska uwielbia, gdy facet jest błyskotliwy.

Mowa niewerbalna

fot. pixabay

Patrz kobiecie prosto w oczy. To oznacza, że jesteś szczery i zainteresowany rozmową z wybranką.

Jaki facet powienien być dla kobiety?

Komplementuj kobiety. Być na każde jej zawołanie. Nie graj niedostępnego, tajemnicznego, nieodganionego Pana. Bądź dla niej bardziej przystępny. Otwórz się na nią. Kobiety lubią być pewne uczuć, którymi darzy je mężczyzna.

Wbrew pozorom kobiety nie lubią łobuzów

Mówi się czasami, że kobiety lubią łobuzów. Jednak nie jest do końca prawdą. Dzisiejszy kobieta potrzebuje faceta, który będzie się umiał ją zaopiekować, będzie troskliwy, czuły, miły. Będzie spędzał z nią dużo czasu, rozmawiał z nią, interesował się jej życiem. Dzielił się z nią wiedzą, zainteresowaniami, hobby, pasjami.

Nie mów o innych kobietach. Nie mów o swoich byłych

fot. pixabay

Jeśli jesteś w niej zakochany, nie mów jej o swoich byłych. Nie wspominaj również o byłych kobietach. Skup się na niej. Dawaj jej zainteresowanie. Rozmawiaj do niej o niej. O jej potrzebach itd. To klucz do sukcesu!

Opiekuj się nią

Bądź dla niej troskliwy, opiekuńczy. Poświęcaj jej uwagę. Pytaj o jej uczucia, samopoczucie. Szczególnie być dla niej wsparciem. Niech wie, że zawsze może na Ciebie polegać. Taka kobieta na pewno będzie już chciała z Tobą zostać na zawsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here