fot. pixabay

Uwodzenie to podstawa w zdobyciu mężczyzny. Czytaj dalej, jeśli jesteś zainteresowana zdobyciem faceta.

Po pierwsze, facet lubi czuć się potrzebny

Facet lubi czuć się potrzebny. Dlatego też nie wahaj się poprosić go o drobną przysługę. Może też o pomoc. Oczywiście mogą być to najdrobniejsze rzeczy, z którymi mogłabyś poradzić sobie sama. Nawet może być to podanie czegoś z półki. Nie musisz być taka samodzielna! Właśnie to samodzielne kobiety są samotne. Pokaż facetowi, że jest Ci potrzebny, że liczysz na jego pomoc.

Rozmawiaj z nim dużo. Najlepiej o jego zainteresowaniach

fot. pixabay

Jego zainteresowania są ważne. Rozmawiaj z nim dużo np. możesz rozmawiać o jego hobby. On wtedy będzie zafascynowy. Doceni to, że się nim interesujesz. Nie musisz od razu wiedzieć wszystko na temat gier komputerowych, football’u. Wystarczy, że będziesz zadawała pytania. To już dużo. Ważne jest również uważne słuchanie. To sprawi, że on poczuje się ważny. Zauważy na pewno, że się nim interesujesz. Poza tym na pewno uzna Cię za fajną dziewczynę, jeśli będziesz szczera w rozmowie i będziesz zainteresowana tym, o czym opowiada.

Naśladuj jego mową niewerbalną

Naśladujemy mowę ciała kogoś, kto nam się podoba. To ułatwia również zrozumienie drugiej osoby. Najlepiej wykonać taki sam gest 10 sekund po geście tej danej osoby. Na początku znajomości szczególnie to jest ważne, bo jeszcze się nie znacie. Poza tym warto wiedzieć, że dzięki naślowadniu mowy niewerbalnej, może między Wami zaiskrzyć.

Być atrakcyjna. Jak być atrakcyjną kobietą?

Atrakcyjna kobieta to świadoma kobieta. Musisz więc znać swoje wady i zalety. Powinnaś również być świadoma swojego ciała. Zacznij od pracy nad swoim ciałem. Nie musisz nawet czasami nic zmieniać, ale zaakceptować siebie, swoje ciało. To zdziała bardzo dużo. Bo ważna jest właśnie ta akceptacja. Jednak każda aktywność fizyczna jest dobra! Możesz zacząć biegać, możesz pojeździć na rowerze. To da Ci dużo energii, ale jednocześnie poprawi się Twoja sylwetka, figura. Sport jest zdrowy i powinien być elementem życia każdego człowieka.

Czuj się dobrze sama ze sobą

fot. pixabay

Aby zdobyć faceta, najpierw musisz sama czuć się ze sobą dobrze. Odpowiedz sobie na proste pytanie: Czy lubisz spędzać czas sama ze sobą? Jeśli nie, to najpierw zanim zaczniesz kogoś szukać, popracuj nad tym. Pozwól sobie na samotność. Dopiero kiedy już w pełni zaakcpetujesz siebie i siebie pokochasz, wtedy jest czas na faceta. Dla mężczyzny atrakcyjna jest kobieta, która żyje w pojedynkę. Jednocześnie jednak potrafi się o siebie zadbać, prowadzi ciekawe życie i jest inspirującą osobą. Jeśli jesteś zadbaną kobietą, możesz też wymagać dużo więcej od facetów.

Poznawaj faceta, a nie snuj o nim wyobrażenia

Wiele kobiet robi tak, że zamiast mężczyzne poznawać to snuje o nim różnorodne wyobrażenia. W rzeczywistości po jakimś czasie ten facet może okazać się zupełnie inny niż jest. Niekoniecznie nam się może dalej podobać. Poza tym i dla mężczyzny to jest bardzo frustrujące, bo nie czuje się z Tobą sobą, tylko kimś innym. Dlatego też staraj się poznawać faceta. Co w tym celu robić? Rozmawiaj z nim na różne tematy. Nie ograniczaj się jednego. Możesz poznać go poprzez rozmowę o jego zainteresowaniach. To dużo świadczy o człowieku.

Być otwarta. Nie oszukuj faceta. Bądź szczera

fot. pixabay

Jeśli chcesz zbudować z facetem trwały związek musisz być od początku z nim szczera. Nie okłamywać go. Mówisz o swoich wartościach, planach, zamiarach, celach. Później i tak wszystko wyjdzie na jaw i może się okazać, że to właśnie będzie wasz powód rozstania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here