fot. pixabay

Kiedyś to mężczyzna był tym, co uwodził. Ich zadaniem było zdobywać kobietę. Czasy się się zmieniły. Teraz kobieta może być i również drapieżnikiem.

Czego dzisiejsze kobiety pragną?

Dzisiejsze kobiety pragną dominować. Mogą się również poddać dominacji, ale tylko na ich zasadach. Teraz częściej kobiety chcą uprawiać przygodny seks. Kobiety pragną dostawać to, co chcą.

Jak zaciągnąć mężczyznę do łóżka?

Nie rzadko jest tak, że mężczyzna boi się kobiety. Nie możesz więc być za bardzo bezpośrednia, jeśli chodzi o zaproszenie faceta do łóżka. Najlepiej więc ubieraj się dla niego nie zbyt wyzywająco. Pamiętaj, jedną prostą zasadę. To, co zakryte jest piękne. Możesz mieć dekolt. To rozpali zmysły mężczyzny. Poza tym również dużo rozmawiaj z facetem. Interesuj się tym, co ma do powiedzenia.

Rzucaj mężczyźnie podteksty

fot. pixabay

Rzucaj facetowi podteksty o podłożu erotycznym. Na pewno to pobudzi jego wyobraźnię. Możesz również powiedzieć mu jakiś miły komplement.

Organizuj to, jak będziecie spędzać czas razem

Możecie np. razem obejrzeć film, najlepiej jakiś pikatny.

Wysyłaj mi pikatne sms

fot. pixabay

Sms naszpikowane sekspilem! To jest to! Najlepiej jeszcze będzie, jak będziesz bardzo tajemnicza, zmysłowa. Staraj się być również dla niego bardzo miła i kochana. Dawaj mu dużo pochlebstw! To na pewno zadziała na jego ego. Rozbudzaj jego zmysły. To sprawi, że facet nie przestanie o Tobie myśleć cały dzień. Jego myśli na pewno będą niegrzeczne! Możesz również opsisywać to, co będziecie razem robić. Oczywiście w sposób zmysłowy, erotyczny, z sekspilem!

Fantazja i gra wstępna

W grze wstępnej opisz swoje fantazje. Możesz dużo mówić o dotyku. Rozpalaj jego zmysły. Po takim czymś, Twój kochanek nie będzie mógł doczekać się spotkania. Będzie chciał natychmiast zaspokoić swój apetyt. Seks nie jest wykluczony.

Podtrzymuj napięcie. Dalej chwal go. Mężczyzni wprost to uwielbiają!

Pamiętaj, nigdy nie spoczywaj na laurach. Spraw, aby każda rozmowa z nim była bardzo erotyczna. Pamiętaj również, aby dużo go chwalić. Naprawdę, uwierz, faceci to lubią! Mów mu o tym, że jest dobry w łóżku. Nawet, jeśli tego z nim nie robiłaś.

Kup ładną bieliznę

Idź po prostu do sklepu i kup ładną bieliznę. Możesz też wybrać taką, która facetowi się podoba.

Używaj kobiecej siły

Bądź dla mężczyzny niezwkle kobieca, zmysłowa. Jednak też być dla niego dobrym partnerem do rozmów. Inteligetne kobiety są pożądane.

Zagraj z facetem w grę

Mężczyźni lubią gry. Możesz zagrać z nim w grę planszową. Poza tym na rynku jest mnóstwo różnych zabaw i gier, które są tylko dla dorosłych. To na pewno zbliży Was z facetem.

Jak sprawić, aby facet miał sprośne myśli?

Możesz np. wplatać podczas rozmowy jakieś sprośne teksty. Jeśli nie jest to duży związek rób to ze smakiem. Nie przesadź. Tak samo, jeśli chodzi o ubiór. Możesz co nie co odsłonić, ale nie za dużo. Faceci lubią czasem sobie pofantazjować.

Kobieta dominująca

Kobiety wprost uwielbiają być dominujące. Rzuć się na faceta pierwsza! Rozbierz go. Możesz też czule go całować. To rozwiązanie jest dobre dla kobiet bardzo odważnych. Oczywiście nie rób też tego na pierwszej, czy drugiej randce. Zrób to wtedy, gdy Ty będziesz pewna tego, że chcesz pójść z facetem do łóżka.

Pokaż facetowi, że kręcą się eksperymenty

Zachęcaj faceta swoim zachowaniem. Pokaż mu właśnie to, że kręcą się różne eksperymenty. Faceta musi zobaczyć, że nie jesteś bierna. Rozmawiaj z nim o fantazjach. Próbuj odgadnąć jego fantazje.

Wybierz się do sex shopu

Inspiruj się zabawkami z sex shopu. Nie bój się nowych wyzwań!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here