Szkolenia z Makijażu permanentnego – zapraszamy do Hanami Academy

W Hanami Academy oferujemy szkolenia dla osób o różnym stopniu zaawansowania – od osób całkowicie początkujących stawiających pierwsze kroki w świecie makijażu permanentnego, po linergistki posiadające już sporą wiedzę i pragnące otworzyć własny salon kosmetyczny. 

Kurs makijażu permanentnego – szkolenia dla każdego

Przygotowana przez nas oferta jest bardzo zróżnicowana i składa się z kursów na różnym poziomie. Jeżeli jesteś zainteresowana, możesz dołączyć do jednego z poniższych szkoleń, a każdy kurs makijażu permanentnego daje możliwość zdobycia innych umiejętności i poznania tajników pracy w zawodzie.

  • Basic (podstawowe) –  kurs uczący makijażu permanentnego od absolutnych podstaw, przygotowujący do samodzielnej pracy w salonie. Szkolenie prowadzone jest w przyjazny i przystępny sposób, a trenerzy podchodzą do każdego kursanta indywidualnie. Nie wahaj się nawet jeżeli jesteś całkowicie nowy w temacie – wprowadzimy cię w świat makijażu permanentnego. 
  • Masterclass (zaawansowane) – szkolenie przeznaczone dla osób posiadających już umiejętności i doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego. Ten kurs pozwoli im podnieść swoje umiejętności na najwyższy poziom i poznać zaawansowane techniki pigmentacji zapewniające zachwycające efekty.
  • Individual (indywidualne) – jednodniowy kurs przygotowany specjalnie według Twoich potrzeb. Dajemy Ci możliwość podniesienia umiejętności w danym elemencie, który sam wskażesz trenerowi.
  • Trainer (trenerskie) – kurs, który pozwala na zdobycie tytułu SENSEI – Hanami Trainer, uprawniający do założenia własnej placówki szkoleniowej na licencji Hanami PMU Academy. Skierowany jest on do absolwentów szkoleń Masterclass z minimum 4-letnim doświadczeniem w zawodzie.

Pigmenty do makijażu permanentnego – stabilna i efektownie prezentująca się pigmentacja

Poza szkoleniami zajmujemy się również dostarczaniem na rynek produktów do pigmentacji marki Hanami. W naszych seriach oferujemy wyłącznie najwyższej jakości barwniki i urządzenia do makijażu permanentnego, polecane przez wielu znanych specjalistów z branży. Pozwalają one na niezwykle intensywne trwałe i stabilne napigmentowanie tworzące piękny efekt subtelnie podkreślonych, naturalnych brwi, powieki czy ust.

Kolory barwników Hanami zostały starannie wyselekcjonowane i sprawdzone przez fachowców z ogromnym doświadczeniem. Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i przeszły liczne testy w renomowanych laboratoriach. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii są w pełni kompatybilne ze skórą i nie wywołują niepożądanych reakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – Hanami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here