fot. pixabay

Każda kobieta powinna znaleźć swój własny styl. Gdy go znajdziesz, będziesz się czuła lepiej sama ze sobą. Co robić, aby odnaleźć swój własny styl? Czytaj dalej, jeśli jesteś zainteresowana. 

Dopasuj styl do swojej osobowości

W celu odnalezienia swojego stylu przeglądaj gazety modowe. Może coś podpatrzyć styl u modelek z gazet. Możesz także przejrzeć na internecie blogerki modowe. Opcją jest również pooglądanie filmików na youtube o modzie. Pamiętaj to Ty musisz się czuć dobrze w tym w czym chodzisz. Styl powinien też podkreślać Twoje cechy charakteru. Możesz także doradzić się przyjaciółki. Może ona podpowie Ci, w czym wyglądasz najlepiej! Podpatrz też najnowsze trendy. Przede wszystkim też słuchaj siebie.

Zakupy

Jeśli wybierasz się na zakupy, zrób listę rzeczy, które są Ci potrzebne. Może brakuje Ci stylowych spodni albo jakiejś ładnej sukienki? Lista pomoże Ci kupić to, co najpotrzebniejsze. Pamiętaj, że podczas zakupów możesz ulec tzw. ,,impulsowi zakupowemu”. Wydasz więcej pieniędzy niż powinnaś. Wybierz ubrania, które będą pasowały do tych, które masz w szafie. Przecież musisz stworzyć jakąś stylizację. Podczas zakupów mniej dużo wyobraźni!

Zrób porządki w szafie

fot. pixabay

Poukładaj sobie w szafie. Zrób segregacje ubrań. Sprawdź w czym chodzisz, a w czym już nie. Może niektóre ubrania są już na Ciebie za małe albo za duże? Może są też takie, które naprawdę nie lubisz? Ciuchy, które są Ci niepotrzebne możesz oddać komuś lub sprzedać. Posegreguj też ubrania. Zrób to kolorami! Oddziel te, które nosisz zimą, a te które nosisz latem, wiosną, czy jesienią.

Wybieraj ubrania, które są dopasowane do Twojej sylwetki

Każda kobieta ma inną sylwetkę. Nie noś ubrań, które są na Ciebie za małe lub za duże. Nie wygląda to korzystnie. Jednym kobietą pasują ubrania luźne. Drugim natomiast bardziej obcisłe. Chodzi również o wygodę i komfort chodzenia w czymś.

Bielizna

fot. pixabay

Bielizna również jest bardzo ważna. Musi być ona dopasowana. Pamiętaj również, żeby nie ubierać kolorowego biustonosza do białej bluzki. Nie wygląda to za najlepiej.

Planuj swoje stylizacje podczas zakupów

Podczas zakupów planuj zestawy. Wszystko musi do siebie pasować! Dlatego też nie kupuj czegoś, co nie będziesz miała z czym założyć. To bezsens. Niepotrzebnie tylko wydasz pieniądze.

Mnóstwo promocji w sklepach! Wyprzedaże

W sklepach czasami jest mnóstwo wyprzedaży. Nie ulegaj jednak emocją. Zachowaj zdrowy rozsądek. Kup tylko to, co potrzebujesz.

Coś może wyglądać ładnie, ale po prostu nie być w Twoim stylu

Pamiętaj, że wiele rzeczy jest ładnych, ale niekoniecznie Ty będziesz czuła się w nich komfortowo. Dlatego też przed kupnem przymierz dane ubranie. Sprawdź, czy na Tobie ono pasuje.

Drogie ubrania

Nie kupuj ubrań, na które Cię nie stać. To zbędny wydatek. Opcją jest poszukanie czegoś w lumpeksach. Czasami tam ubrania są naprawdę bardzo dobrej jakości. Tak, żeby coś znaleźć czasem trzeba długo szukać. Jednak warto!

Co jest ważniejsze od ubrań?

Przede wszystkim musisz być świadomą siebie kobietą. Żadne ubrania nie zastąpią Ci pewności siebie i poczucia, że jesteś atrakcyjną kobietą. Dlatego też nie buduj poczucia wartości na tym, co kupisz. Musisz sama ze sobą czuć się dobrze. Pokochaj swoje ciało, swoją figurę. Dostrzegaj też swoje piękno na każdym etapie życie. Pamiętaj również, że żadna kobieta nie jest idealna. Każda ma jakieś niedoskonałości. Wiele z Pań zmaga się z kompleksami. To, co należy zrobić to po prostu je zaakceptować. Poczujesz się wtedy dużo lepiej ze sobą.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here